11 grudnia br., w klubie NOVA MASKA w Warszawie, wręczone zostały nagrody w VIII edycji prestiżowego konkursu „Diament Meblarstwa” organizowanego przez miesięcznik „BIZNES meble.pl” oraz portal meble.pl.

W konkursie wzięło 68 firm – producentów i dystrybutorów mebli, a także akcesoriów, półfabrykatów i komponentów dla meblarstwa. Zgłosiły one do konkursu blisko 150 produktów. Z tego grona kilkudziesięcioosobowe jury, skupiające ekspertów z branży meblarskiej, przedstawicieli salonów meblowych, dziennikarzy, architektów, projektantów wnętrz, naukowców oraz przedstawicieli wiodących polskich targów meblowych, wybrało najlepszych.

Nagrody, które uzyskali uczestnicy konkursu są potwierdzeniem doskonałego wzornictwa i oryginalności produkowanych przez nich mebli, akcesoriów, półfabrykatów i komponentów meblowych, wskazaniem doskonałego wizerunku producenta, a także znakomitego postrzegania przez klientów oraz ekspertów.

W trakcie uroczystości zostały także wręczone nagrody MEB WEB 2014 dla firm z branży meblarskiej, które w przystępny, świadomy i nowoczesny sposób wykorzystują możliwości Internetu nie tylko do budowania pozytywnego wizerunku marki, ale przede wszystkim jako narzędzia komunikacji z klientami.

Branżowe strony roku czyli MEB WEB 2013 to:
www.chairconcept.pl
www.gacca.pl
www.facebook.com/wajnertmeble

Link do fotorelacji: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.622508287805744.1073741837.135034353219809&type=1
   
 
     
   
logo
Copyright © 2007-2014 diamentmeblarstwa.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Organizatorem konkursu Diament Meblarstwa jest Wydawnictwo meble.pl Sp. z o.o. oraz Meble.pl Sp z o.o.
Nagrody Diament Meblarstwa są zastrzeżoną nazwą, należącą do ich właścicieli.